Olimpiskās dienas rezultāti un foto

22. septembrī 563 norises vietās visā Latvijā notika “Olimpiskā diena 2017”, popularizējot olimpiskās vērtības – draudzību, cieņu un izcilību. Mūsu skolas sportiskās aktivitātes risinājās Ziedoņdārza teritorijā. Olimpiskās dienas devīze šajā gadā bija “Vingro svaigā gaisā!”, tādējādi atgādinot pasākuma dalībniekiem par iespējām sportot brīvā dabā. Latvijas Olimpiskā komiteja šo pasākumu rīkoja kā atbalstu olimpiskajiem ideāliem, veselīgam dzīvesveidam un godīgas spēles principiem sportā.

Inga Ermansone skolas sporta saimes vārdā saka lielumlielu paldies visiem 5.-12. klašu skolēniem par aktīvu piedalīšanos Olimpiskās dienas pasākumā! Paldies kolēģiem, kas palīdzēja sadarbības uzdevumu un tautas bumbas tiesāšanā! Paldies mūzikas un instrumenta spēles skolotājiem par klašu sacerēto himnu vērtēšanu! Kopumā pasākumā Ziedoņdārzā piedalījās aptuveni 500 mūsu skolas skolēni! Tā turpināt!

Lūk, rezultāti:

Olimpiskās dienas fotogaleriju skatiet šeit:
http://foto.r6vsk.lv/2017-2018/Olimpisk-diena-Ziedo-d-rz-22-09-2017