Florbols vidusskolas jaunietēm Latgales priekšpilsētā

Rīgas 6. vidusskolas florbola komanda jaunietēm ( 10.-12. kl. gr.) Latgales priekšpilsētas sacensībās izcīnīja ceturto vietu!

Sacensības notika 2013. gada 13. martā Rīgas 93. vidusskolā.

Pirmo spēli spēlējām ar 88. vidusskolu un pamatlaikā rezultāts 1 : 1, pēcspēles soda metienos rezultatīvākas bija 88. v-skolas meitenes ar 2: 0 un tā pirmās spēles rezultāts 1: 3. Otrā spēle par 3. vietu ar 25. vidusskolas komandu, pirmajā puslaikā rezultāts 0 : 1 zaudējam, otrajā 1: 1 un pašās pēdējās minūtēs rezultāts 1 : 2 mēs zaudējām.

Labākā uzbrucēja Zane Struberga 12.a. Uz sacensībām vispār ieradās tikai 12. klašu meitenes un par to viņām liels paldies, tas liecina par pieaugušu cilvēku attieksmi un pretinieku cieņu.
Finālspēlēs spēlēja: Zane Pēce 12.b; Anda Kanķele 12.a; Madara Kristīne Lipša 12.a; Zane Struberga 12.a; Paula Bernere 12.a; Nikola Irbe 12.b; vārtsardze Inese Platā 12.a.
Spēles palīdzēja tiesāt Dāvis Brizga 12.b.