Comenius projekta „Atklāsim Eiropas dārzu noslēpumus” pavasaris sākumskolā

Vēl agrā pavasarī – marta sākumā sākumskolas telpās bija jūtamas pavasara vēsmas. Martā un aprīlī sākumskolas bērni kopā ar skolotājām veica pavasara sēšanas un piķēšanas darbus. Klasēs tapa vasaras ziedu un dārzeņu „dārzi”– iesētas samtenes , petūnijas, lobēlijas, rudzupuķes, saulespuķes, puķu zirņi, pupas, gurķi, tomāti un citi augi. No klasēs izaugušajiem stādiņiem tiks veidots vasaras dārzs skolas pagalmā.

2., 3. un 4. klašu skolotāji martā izstrādāja stundu plānus matemātikā „Mērvienību pārveidošana dārzā”. Stundu plāni angļu valodā tika nosūtīti uz Itāliju, kas projektā atbild par metodiskā materiāla izveidi. Klasēs notika arī praktiskais stundu darbs ar mērvienību pārveidošanu, sējot un stādot dārzu.

Martā 3. un 4. klašu skolēni fotografēja Rīgas un savas tuvākās apkārtnes sakoptākās un nesakoptākās vietas. Par sakoptākajām vietām skolēni atzina Mūrnieku ielas skvēriņu, Vecrīgu, Rīgas bulvāru loku, Lido atpūtas kompleksu un privātmājas. Diemžēl bērni atzina, ka Rīgā ir ļoti daudz nesakoptu vietu- pamestas mājas, izmesti atkritumi.

Bērnu veidotās fotogrāfijas un sapņu dārzu maketi devās uz Ungārijas partnerskolu, lai piedalītos kopīgā izstādē.

[hgallery3 id=”3669″ render=”single_img”]

Pārējie attēli te: http://foto.r6vsk.lv/2012-2013/atklasim-eiropas-darzu-noslepumus-pavasaris