Comenius projekta ”Atklāsim Eiropas dārzu noslēpumus” pirmā aktivitāšu gada noslēgums

Daudzpusējā skolu partnerību ” Atklāsim Eiropas dārzu noslēpumus” pirmais gads noslēdzas ar Comenius valstu dārza izveidi skolas pagalmā. Dārzā iestādītas puķes un augi, kas ceļojušas no mūsu partnervalstīm un izaudzētas tepat Rīgas 6. vidusskolā. Comenius dārzā augs arī dārzeņi un garšaugi. Paldies visiem čaklajiem bērniem , skolotājām un vecākiem, kas piedalījās dārza stādīšanā. Comenius dārzu stādīšana ir projekta aktivitāte, ko veic visas projekta dalībvalstis. Mūsu margrietiņas, rudzupuķes un kliņģerītes augs Turcijā, Ungārijā , Lielbritānijā un citās valstīs.

Maija beigās bērni veidoja Ekopilsētu. Ekopilsētas būvniecības mērķis bija izprast „zaļā dzīvesveida” ideju veselā pilsētā. Tapa eko lielveikali, dzīvojamās mājas ar saules baterijām, ekoloģiskais transports, atkritumu šķirošanas punkti, zaļie tirdziņi, ekoceļi un baseini utt.

Ekopilsētu zaļāku padarīja telpaugu izstāde.

Maijā 1.,3. un 4.klašu skolēni zīmēja un rakstīja pastkartītes angļu valodā, kurā attēloja Latvijas pavasari un vasaru. Pastkartītes ceļos uz partnerskolām Vācijā un Velsā.

Vasaras sākumā 5 sākumskolas skolotājas dosies uz Slovākiju, kur notiks Comenius partnervalstu tikšanās.

Bet jau septembrī visu valstu uzņemošā skolā būs mūsu Rīgas 6. vidusskola. Sagaidīsim ciemiņus godam!

Paldies par sākumskolas skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu un atsaucību Eiropas Mūžizglītības Comenius projektā! “Atklāsim Eiropas dārzu noslēpumus” Uz tikšanos septembrī! Aicinām iepazīties arī ar projekta jauno mājas lapu http://www.comeniusgardens.com/index.html

projekta koordinatore Anita Sudnika

Noslēguma aktivitāšu fotoalbums šeit: http://foto.r6vsk.lv/2012-2013/comenius_pirma_gada_noslegums