Plašāks skats: Kas mēs esam?

„Hiēna arvien ir hiēna. Cilvēkam ir vairāk variāciju.” /Ērihs Marija Remarks/

 Mēs, salīdzinot ar visiem pārējiem planētas iedzīvotājiem, esam šeit. Dienu dienā tiekamies, pavadām laiku kopā. Kopā radām, filozofējam, kopā smejamies un baudām. Kopā esam lielajā skolas masā. Bet ir daļa, ar kuriem mēs pavadām kopā mazliet vairāk laika nekā ar citiem. Mēs to dēvējam par vidusskolas pašpārvaldi.

 „Šai pasaulē es neesmu nācis nejauši. Es esmu šeit ar kādu nolūku, un šis nolūks ir – izaugt par kalnu, nevis sarukt par smilšu graudu” /Ogs Mandino/

 Katrai personībai ir sava kapacitāte, tomēr kopā vēlamies izaugt par kalnu. Mēs kopā ģenerējam idejas, plānojam notikumus, runājam par sasāpējušām lietām, spriežam, radām un īstenojam.

Šajā mācību gadā kopīgiem spēkiem esam nolēmuši paveikt daudz. Vēlamies darboties ar lielām lietām, vēlamies palīdzēt Jums justies labi, vēlamies būt epicentrs un pozitīvisma avots, un Jūsu prieka cēlonis.

Mēs strādāsim kā pulkstenis, mēs būsim vērīgi, uzmanīgi, mēs būsim atrisinājums un slepenais kods.  Mēs būsim iedvesma un labākais draugs. Partneri, cīņu biedri un līdzgaitnieki.

 Ja kāda sāpe, ideja vai doma – vērsies pie mums!
Ja vēlies būt tas, kas dod – kļūsti par vienu no mums!

padome

Vidusskolas pašpārvalde