Plašāks skats: Tikai tā šajā rudenī!

“Tie ir mūsu sapņi, mūsu krāsas, kurās savu dienu krāsojam,
Tie ir mūsu vārdi, mūsu mēles, kuras mēs aiz zobiem neturam,
Jo tikai tā var uzzīmēt to visu, ko var iemīlēt šajā krāsainā pasaulē!”
/Guntrs Račs/

Jau teju, teju klāt ir rudens. Dienas kļūst īsākas, lietainākas un neizbēgami pelēcīgākas. Bet ņemsim paši krāsas rokās un krāsosim dzīvi spilgtu un dzīvespriecīgu!

Drīz pienāks tas laiks, kad skolā ieradīsimies vēl tumsā un nereti to pametīsim jau atkal tumsā, tomēr visi kopā, smaidot un spītējot dabai, mēs varētu apsolīt, ka nepadosimies un padarīsim šo laiku krāsainu gan sev, gan apkārtējiem.

Dzīvi krāsaināku padara darbības. Tējas krūze vakarā pie mācību grāmatām, diskusijas par aktualitātēm starpbrīžos, aktīvi pavadīts laiks ar skolasbiedriem pēc stundām vai kopīga pasmiešanās ar skolotāju, apgūstot jauno vielu. Krāsas piešķir prieks, prieku sniedz labi paveikta darba sajūta, labi paveikta darba sajūtu sniedz ar smaidu uz lūpām paveiktais.

Rudens oficiāli sāksies 22. septembrī pulksten 23.44. Ja vien Tev ir iespēja, pirms došanās pie miera, lai uzsāktu pilnvērtīgu nākamo darba nedēļu, izej ārā, pacel acis pret debesīm, sajūti jauna gadalaika vibrācijas, smelies iedvesmu un sāc mālēt jaunās gleznas. Un tas nekas, ja citiem tās neizteiks neko, Tava labi padarītā darba sajūta ir dāvāta tikai Tev, un katram nāksies tiekties pēc savām krāsām savam rudenim!

koks“Tās ir mūsu rokas, mūsu otas, kuras dzīves peļķē noskalo,
Tās ir mūsu acis, mūsu gleznas, kuras svešiem neizteic neko.
Nāc uzzīmē, kā Tev iet šai pasaulē, 
Kā Tev veicas šai pasaulē, nāc un uzzīmē!”
/Guntars Račs/

Vidusskolas pašpārvalde