SATORI ilustrāciju konkurss 7.-12.klases skolēniem

Interneta žurnāls “Satori” (www.satori.lv) sadarbībā ar “Lattelecom” organizē konkursu 7. – 12. klases skolēniem, kurā jauniešiem būs iespēja iegūt planšetdatoru un citas balvas.

Konkursa dalībniekam būs jāizvēlas jebkurš interneta žurnāla “Satori” publicētais raksts, neatkarīgi no tā žanra – recenziju, prozas darbu, dzejoļu kopu, komentāru, interviju u.c. – un jārada ilustrācija izvēlētājai publikācijai. Ilustrācijas var būt radītas jebkādā tehnikā – tā var būt fotogrāfija, zīmējums, gleznojums, līmējums, kolāža, videodarbs u.c.
Visi mēneša labākie darbi tiks publicēti interneta žurnālā “Satori”, saņems veicināšanas balvas un tiek izvirzīti konkursa nākamajai kārtai. Konkursa otrajā kārtā interneta žurnāla “Satori redakcija” apkopos un izvērtēs trīs mēnešu laikā izvēlētos labākos darbus un vienu autoru apbalvos ar planšetdatoru. Konkurss norisināsies gada garumā – līdz pat 2014. gada novembrim. Tas nozīmē, ka konkursa laikā vismaz 4 skolēni varēs iegūt planšetdatorus, bet veicināšanas balvas tiks piešķirtas visiem darbiem, kas radīs konkursa žūrijas locekļu simpātijas.
Satori.lv ir kultūras un pastāvīgas domas interneta žurnāls, kas publicē rakstus un esejas par aktuālām sociālpolitiskām un kultūrpolitiskām problēmām, recenzijas un pārdomas par grāmatām, filmām, teātra izrādēm, koncertiem, mākslas izstādēm, intervijas ar literātiem, mūziķiem, režisoriem un citiem radošiem cilvēkiem, kā arī prozas un dzejas darbus.
ilustraciju konkurss plakats