Iedvesma rodas darot! – Izaicinājums!

merkisIespējams, ikkatrs no mums pašos sirds dziļumos kaut reizi ir sapņojis par iespēju uziet apslēptu mantu – veselu bagātību vai vismaz zelta dālderi. Bet vai sapņojot vien mums kādreiz ir tā paveicies? Droši vien, ka nē. Un tas ir iemesls, lai beigtu tikai fantazēt un sāktu kaut ko darīt. Nepārprotiet, arī SAPŅOT VAJAG, bet, tie nepiepildīsies, ja mēs paši nepieliksim savu roku, galvu un savas spējas.

Vairāku cilvēku pieredzē pierādījies tas, ka iedvesma darīt rodas darot jau kaut ko citu. Tas nozīmē tikai to, ka padarītā panākumi vai prieks, kas rodas darot, izraisa sava veida labo atkarību, kas liek mums dzīties pēc vēl vairāk gandarījuma un vēl vairāk panākumiem. Jo vairāk mēs ikdienā padarīsim, jo garāks būs mūsu piepildīto sapņu saraksts. Un vai tad tas nav tieši tas, ko mēs vēlamies?

Vai esat gatavi eksperimentam? Pamēģiniet sastādīt savu kvēlāko sapņu sarakstu (šoreiz gan mantiskās lietas labāk atstāt ārpusē un vairāk koncentrēties uz garīgajām vērtībām, akadēmiskajiem sasniegumiem, nākotnes mērķiem) un izplānojiet, kā jūs tos visus varētu sasniegt. Un dariet to! Veltiet savam sarakstam mēnesi un paraugieties, cik tālu esat tikuši! Pēc mēneša paskatīsimies, cik tālu mūs būs aiznesusi iedvesma un uzvaras kāre. Vēlme piepildīt visus sapņus. Un jūs redzēsiet, panākumi būs! Un darot būs radusies iedvesma darīt vēl!

LAI JUMS VISIEM IZDODAS!

Vidusskolas pašpārvalde