Iedvesma rodas darot! – Neizsmeļamās iespējas!

“Punkts ir taisne skatīta no gala.”

celsTā reiz teicis dzejnieks un rakstnieks Viks. Un tad nu apdomājiet viņa teikto – mēs dzīvē visas lietas varam apskatīt no dažādiem aspektiem. Vai tad, kad piedzīvojam neveiksmi, vienīgais ceļš ir atkāpties? Vai tad, kad mums saka nē, mēs nedrīkstam meklēt kompromisu?

Iespēju ir daudz un tās ir visapkārt. Vajag tikai sākt tās arī pieņemt. Jā, bieži vien mēs gaidām, kad mums informāciju iedos rokās un pateiks kā jārīkojas. Tad mēs pieņemsim, ka tas ir mūsu vienīgais variants, pieņemsim lēmumu to darīt vai nē un dzīvosim tālāk līdz nākamajam tādam norādījumam. Bet vai Jūs kādreiz esat padomājuši par to, ka ne vienmēr tikai viens ceļš ejams? Varbūt ir vērts neatkāpties no mērķa un sasniegt iecerēto citā veidā.

Nepārprotiet, ne vienmēr mēs varam pateikt – es nedarīšu tā, kā saki tu, es darīšu tā, kā vēlos es. Visam ir savas robežas. Ir kaut kādas sabiedrības normas, ko nevajadzētu pārkāpt, bet, ja runa ir par jūsu izvirzītajiem mērķiem (it sevišķi, domājot par pašizaugsmi), meklē, kamēr atrodi.
Katram ir jāiemācās atzīt savas kļūdas un sākt visu no sākuma. Ticiet man, kļūdās pat visveiksmīgākie cilvēki, bet par tādiem viņus padarījusi viņu spēja atzīt neveiksmi un sākt visu no jauna.

Draugi, turiet acis vaļā! Jūsu iespējas ir visapkārt. Un tad, kad ieraugāt punktu, pamēģiniet ieraudzīt aiz tā paslēpušos taisni. Raugiet, ko jums spēj piedāvāt pasaule un ņemiet no tās visu, kas noderīgs. Mēs zinām, mēs to spējam!

LAI JUMS VISIEM IZDODAS!

Vidusskolas pašpārvalde