Samsung Skola nākotnei – 2. diena

Ir pagājis mēnesis kopš mūsu skolas komanda iesaistījusies digitālās apmācības programmā Samsung Skola nākotnei. Šī mēneša laikā centīgi pildījām mājasdarbu par sociālā tīkla Twitter efektīvu un uz skolēnu izaugsmi virzītu pielietojumu mācību procesā. Mums tas izdevās lieliski, bet vieni ar šo uzdevumu galā netiktu. Tādēļ vēlamies teikt īpašu paldies visiem vidusskolēniem, kuri tvītoja, turpina un cerams turpinās tvītot par sasniegumiem, neskaidrībām un pat neveiksmēm strādājot pie saviem zinātniski pētnieciskajiem darbiem, lietojot mirkļbirku #r6vskzpd; paldies 6.b klases skolēniem, kas angļu valodā gatavoja laika ziņas #6b_forecast un piekrita filmēties vine formātā; paldies 3.a klasei @r6vsk3a par dalīšanos ar dienas domām un pakāpenisku mācīšanos būt atbildīgiem interneta lietotājiem. Sveci zem pūra neturam un rādām mūsu prezentāciju arī te:

Otrajā apmācību dienā, šo pirmdien, 3. februārī, skolotāji apguva blogošanu kā vēl vienu iespēju papildināt un daudzveidot savas mācību stundas. Nodarbības laikā uz vietas veicot uzdevumus, paspējām izveidot tehnoloģisku pamatu mūsu projekta galvenajam radošajam uzdevumam – skolēnu podkāstu krātuvei “Zelta bedre”. Strādājošs, bet tukšs prototips ir apskatāms te: r6vsk.lv/zeltabedre

Mūsu komanda turpina radīt idejas un vēl vismaz viens mācību blogs redzamu darbību iesāks tuvāko dienu laikā.

Priecāsimies arī par turpmāku iesaistīšanos un atbalstu. Sekojiet mūsu aktivitātēm!

This slideshow requires JavaScript.

Informāciju sagatavoja Ruta Zaharova un Kalvis Kincis