Mācību olimpiāžu uzvarētāji 2013./2014.

Sveicam sākumskolas latviešu valodas un matemātikas olimpiāžu uzvarētājus!

Latviešu valoda 1. klasei:

  1. vieta- Elza Jansone (1.c klase) un Barbara Āriņa ( 1.d klase)
  2. vieta- Ralfs Veinbergs (1.c klase)
  3. vieta -Erna Stuka (1.a klase)

Pateicība:

Krists Retenais( 1.d),Loreta Duncāne( 1.a),Tīna Bule(1.b) , Kitija Upīte (1.b)

 Latviešu valoda 2. klasei:

  1. vieta-Anete Jaunozola( 2.c klase)
  2. vieta- Evelīna Apine( 2.d klase)
  3. vieta- Elīza Sniedze Vrubļevska( 2.a klase)

Pateicība:

Madara Siliņa (2.a), Katrīna Šubēvica (2.c), Vizma Kudiņa (2.d), Lea Meari Meškova ( 2.b) ,Līza Paničuka (2.b)

 Latviešu valoda 3. klasei:

  1. vieta-Anna Rebeka Roziņa( 3.d klase)
  2. vieta-Kristofers Cīrulis( 3.a klase)
  3. vieta- Silva Jankovska( 3.d klase)

Pateicība:

Lizete Lita Gražule( 3.c), Alise Barakauska( 3.b), Karīna Šļačina( 3.b), Nikola Skuja( 3.c), Annija Baumane( 3.a)

 Latviešu valoda 4. klasei:

  1. vieta-Viktorija Luca (4.b klase)
  2. vieta-Dārta Krūze( 4.a klase)
  3. vieta-Agate Smuidre( 4.d klase)

Pateicība:

Kristiāna Lejniece 4.d,Kaspars Merklins 4.b,Gabriela Skrauce 4.a

Matemātika 1. klasei:

  1. vieta-Kārlis Šķerbergs( 1.a klase)
  2. vieta-Mirga Godiņa (1.a klase) un Juris Jankovskis (1.c klase)
  3. vieta- Audris Davidons( 1.d klase) un Barbara Āriņa( 1.d klase)

Pateicība:

Keita Eze 1.c,Tīna Bule 1.b, Mikus Klints 1.b

Matemātika 2. klasei:

  1. vieta- Linards Lūsis( 2.d klase)
  2. vieta-Alise Upeniece (2.c klase) un Emīlija Vēvere (2.b klase) un Dinija Paegle( 2.b klase)
  3. vieta- Marta Znotiņa( 2.c klase) un Gustavs Nagainis( 2.d klase)

Pateicība:

Artūrs Mūsiņš( 2.a), Kārlis Strautmanis( 2.a)

 

Matemātika 3. klasei:

  1. vieta-Laura Dubrovska (3.c klase)
  2. vieta- Milāna Farino( 3.d klase)
  3. vieta-Oskars Strautiņš( 3.d klase)

Pateicība:

Gustavs Ozoliņš (3.a),Verners Krasovskis( 3.b),Baiba Rozenštoka( 3.a),Laura Kalniņa (3.c),Didzis Dundurs (3.b)

Matemātika 4. klasei:

  1. vieta-Rūta Eisāne (4.a klase)
  2. vieta- Sindija Bramane (4.d klase)
  3. vieta-Tīna Evelīna Samule( 4.d klase) un Džonija Zumente-Steel (4.a klase)

Pateicība:

Lauris Balodis 4.b

Aleksa Bondare 4.b

Priecājamies un lepojamies ar Jūsu sasniegumiem!