Jau 20. reizi pie skolu durvīm klauvēs Latvenergo erudīcijas konkurss ”eXperiments”

unnamed

Vēlamies informēt, ka jau februārī tiks dots starts Latvenergo koncerna rīkotajam 8. un 9. klašu erudīcijas konkursam par fiziku ”eXperiments”.

Konkurss risināsies līdzīgi, kā citus gadus – ar atlases kārtām neklātienē, klātienes spēlēm katrā no Latvijas reģioniem un finālu televīzijas kanālā LNT. Arī šogad eksperti cītīgi rūpēsies par uzdevumiem, lai skolēniem interesanti risināt, bet skolotājiem prieks sekot līdzi un palīdzēt – garlaicīgi nav bijis un nebūs. Noteikti parūpēsimies arī par neaizmirstamu ceļojumu uzvarētājiem un vilinošām balvām pārējiem dalībniekiem.

Līdz ”eXperimenta” startam vēl dažas nedēļas, bet aicinām Jūsu skolu sākt gatavošanos jau tagad! Vērts zināt, ka katrā komandā ir skolotājs-konsultants un seši 8. un 9. klašu skolēni. Pieteikšanās tiks izsludināta februāra sākumā – iesakām savlaicīgu reģistrēšanos, jo uzreiz pēc tās būs pieejami pirmie uzdevumi. Par precīzām konkursa norises detaļām un termiņiem saņemsiet informāciju mazliet vēlāk.

Šis ir īpašs gads – ”eXperiments” svin 20. gadadienu! Piedalīšanās ”eXperimentā” ik reizi ļauj plašai sabiedrībai uzzināt par atraktīvākajām, atsaucīgākajām, centīgākajām un arī gudrākajām Latvijas skolām! ”
Uz drīzu tikšanos ”eXperimentā”!

Zināt ir stilīgi!