Pa mežsaimnieku pēdām Mammadabas meistarklasē

Uz mežu apgūt dabas gudrības arī rudenī 5. novembrī devās Mammadabas Meistarklases programmas šī mācību gada dalībnieces – 1.c klase un 4.d klase.
md
Meistardiena noritēja Skaistkalnes mežniecībā , un kopā ar bērniem un skolotājām pa mežsaimnieka pēdām devās Latvijas Valsts mežu vecākais meža eksperts Kaspars Riže un mežsargs Juris. Meistardienas laikā apguvām dažādas zinības par koku sugām, putniem un dzīvniekiem rudenī. Praktiski mācījāmies noteikt koku augstumu un vecumu jaunaudzītēs un pieaugušā mežā, pētījām dzīvnieku pēdas un uzzinājām, kādiem jāizskatās drošiem putnu būrīšiem. Ekskursijas laikā ceļojām pa Skaistkalnes karsta kriteņu apskates vietām. Dienas noslēgumā izbaudījām atpūtu, ko sniedz mežs, un sajūta, ka meža bagātības un gudrības var baudīt visa gada garumā, mūs pavadīja ceļā uz mājām.

AS „Latvijas valsts meži” rosina skolas atklāt dabu kā labāko mācību klasi un doties ārā – Mammadaba meistarklasē: izjust zemi, sauli un ūdeni uz savas ādas, jo tie ik dienu veic īstu meistardarbu – rada arvien plašāku Latvijas zaļo sirdi – mežus!

Paldies ” Latvijas Valsts mežiem” par aizraujošo Meistardienu mežā, milzīgs paldies 1. c klases un 4. d klases vecākiem par atbalstu ekskursijas norisē un organizēšanā.

Klašu audzinātājas Ieva Šaliņa un Anita Sudnika

12243798_1017159055014988_2035916839_n