Esam sportiskākā skola Rīgas Latgales priekšpilsētā!

31. maijā koka ēku renovācijas centrā ”Koka Rīga” (Krāsotāju ielā 12) notika Rīgas skolu sporta nomināciju pasākums, kurā tika sveikti izglītības iestāžu sporta organizatori, sporta skolotāji un pasludināti šī gada uzvarētāji dažādās nominācijās.

Apkopojot vispārizglītojošo skolu 2017./2018.m.g. spartakiādes rezultātus, mūsu skola Latgales priekšpilsētā 1.-5. klašu grupā ieguva 1. vietu un 6.-7. klašu grupā – godpilno 3. vietu!
Rīgas 6. vidusskola saņēma arī balvu nominācijā ”Rīgas Latgales priekšpilsētas sportiskākā skola” – mums ir kauss un dāvanu karte sporta inventāra iegādei 200 eiro vērtībā!

Šo apbalvošanas pasākumu rīkoja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) ar mērķi izvērtēt skolu sporta organizatoru, skolotāju ieguldījumu sporta attīstībā, izglītības iestāžu sasniegumus starpskolu sacensībās, kā arī lai popularizētu galvaspilsētas sportiskākās skolas, kuru vidū esam arī mēs!

Sveicam mūsu skolas sporta skolotājus – Ilzi Vēzīti, Inetu Saulīti, Ingu Ermansoni un Krišu Matisonu ar saņemto RD IKSD augsto novērtējumu
un sakām paldies jums par ieguldīto darbu visa mācību gada garumā!
Sporta skolotāji savukārt teic lielu paldies klašu audzinātājiem par atbalstu un sapratni tajās daudzajās reizēs, kad bērni tika vesti uz sacensībām!

Sirsnīgs paldies arī skolēnu vecākiem un, protams, visvislielākais paldies pašiem sportistiem!
Priecājamies un lepojamies!