4. klašu Zooloģiskā dārza apmeklējums projekta “Skolas soma” ietvaros

Novembrim iesākoties, 4. klašu skolēni devās projekta “Skolas soma” organizētā ekskursijā uz Rīgas Zooloģisko dārzu. Bērniem bija paredzēta gan aktīva nodarbība, gan Zooloģiskā dārza apmeklējums.

Visu nodarbības laiku ceturtklasnieki piedalījās interaktīvā spēlē, kurā varēja pierādīt savus spēkus gan komandas darbā, gan zināšanu pielietošanā. Skolēni Latvijas kartē meklēja novadus, vietas un pilsētas, kuru ģerboņos redzami dažādi Zooloģiskā dārza iemītnieki. Kopīgi izzināja arī ģerboņu rašanās vēsturi un sasaisti ar dzīvnieku attēliem tajos. Tika veidotas mīklas par Zooloģiskā dārza iemītniekiem un mēģināts tikt pie pareizā atminējuma. Šī nodarbība bija kā interesants un informatīvs papildinājums Zooloģiskajā dārzā sastopamo dzīvnieku apskatei.

Esam paplašinājuši zināšanas par to, kuros novados atrodas dažādas Latvijas pilsētas, kādi ir šo pilsētu ģerboņi un kāpēc tika rasti iemesli dzīvnieku kā simbolu iekļaušanai šajos ģerboņos.
Neskatoties uz to, ka ekskursijas dienas bija diezgan vēsas un rudenīgas, mēs redzējām ļoti daudz Zooloģiskā dārza iemītnieku, izlienot no savām guļvietām un demonstrējot mums “goda apļus” pa teritoriju. Vislielākais prieks skolēniem, protams, par veiksmīgi izpildītiem spēles uzdevumiem.

Pēc šāda izbrauciena atpakaļ uz skolu devāmies ar jauniegūtām un pozitīvām sajūtām!

This slideshow requires JavaScript.