9.a klases ekskursija uz Līgatnes slepeno bunkuru un spēle ”Objekts X”

9.a klase devās ekskursijā uz Līgatnes slepeno bunkuru un piedalījās spēlē “Objekts X”. Kopā sadarbojoties guvām daudz spilgtu iespaidu, uzzinājām ko jaunu, kas noderēs vēstures stundās. Varējām pārliecināties, ka izpalīdzība, draudzība un prasmes sadarboties var ļoti palīdzēt izkļūt no dažādām pat ļoti sarežģītām situācijām.

ŠEIT DAŽI FRAGMENTI NO MŪSU IESPAIDIEM

“Spēle “X Objekts” bija interesanta. Bija interesanti staigāt pa bunkuru un pildīt uzdevumus. Uzdevumi bija intresanti.Biedējoša bija inficētā Zinātniece un Leitnants, kas staigāja apkārt pa bunkuru un mūs biedēja.”

“Prāta spēle un pasākums Līgatnē man ļoti patika. Pats pasākums Līgatnē bija ļoti jauki sarīkots. Prāta spēle mani iepriecināja. Man patika doma strādāt kopā grupās ar klases biedriem. Man ļoti patika spēles rīkotāji un prāta spēles atrašanās vieta, kura atradās pazemē. Spēles noteikumi bija skaidri izskaidroti, tādēļ komandas darbs grupas mums labi izdevās. Dēļ jaukās ekskursija bija izdevusies diena, noskaņojums un labās atmiņas.”

“X objekts man ļoti patika, jo varēja gūt adrenalīna devu un labus piedzīvojumus. Man patika tas kā leitnants pret mums izturējās un lika mums iztēloties ka viss ir īstenība un ka mums jāglābj pasaule. Man patika ka tas viss notika tumsā un dūmos. Viss izskatījās spocīgi, jo uz sienām bija uzliktas gāzes maskas un meitene ,kas bijā kā inficētais darbinieks, daudzus biedēja ar viņas mirušo skatienu. To pašu darīja leitnants viņš staigāja pa bunkuri un no kaut kurienes parādījās. Šī spēle man ļoti patika un es gribētu uz kaut ko līdzīgu aiziet vēlreiz. Ekskursiju es vērtēju 9/10”

“Man spēle “Projekts X” ļoti patika. Es labprāt aizbrauktu vēlreiz. Viss spēles konspekts bija interesants un noteikti nebija garlaicīgi. Spēles vadītājs leitnants no sākuma bija diezgan biedējošs, bet tas radīja visu atmosfēru. Iet bunkuros bija diezgan bailīgi, visu laiku likās, ka kāds nobiedēs. Baismīgumu klāt vēl piedeva tas, kā uz komandu bija tikai viens lukturītis kurš darbojās uz noteiktu laiku, bet beigās izrādījās, ka tā nebija taisnība. Pat pats leitnants un meitene, kas palīdzēja mūs dažreiz nobiedēja. Dažus uzdevumus no sākuma bija grūti saprast, bet tad pēc tam viss bija saprotams.”

UN ŠEIT ABU UZVARĒTĀJU VIEDOKLIS

“spēle X objekt notika Līgatnes slepenajos bunkuros, kas atrodas zem rehabilitācijas centra. Es staigājām pa bunkuriem pilnīgā tumsā ar maziem lukturīšiem. Visapkārt bija bieza miglā, neko nevarēja redzēt, bija jāmeklē slepens šķidrums, kas izglābtu pasauli. Katrā istabā bija jāmeklē norādes, lai tiktu uz nākamo istabu un jāšifrē norādes. Biju ļoti priecīga, kad ieguvu pirmo vietu šajā spēlē. Kā balvu mēs ieguvām diplomu un gāzes masku, bet arī tad bija vēl uzdevums- mums lika cik vien ātri var salikt un uzvilkt to maskuJ


“Spēles beigas biju ļoti priecīga, brīdī, kad pateica, ka mana komanda uzdevumus izpildīja visātrāk un kad pasniedza diplomu un somu, kurā iekšā bija gāzes maska.”

Man ļoti patika šī ekskursija!

“Sākumā katra komanda atsevišķi domāja un veica uzdevumu, bet drīz vien vairākas komandas apvienojās savā starpā un sekoja viena otrai. Beigās visas komandas pabeidza gandrīz vienlaicīgi.”

“Bet man ļoti patika šī ekskursija. Viena no labākajām, kas man ir bijusi manā mūžā. Paldies skolotajai ,kas šo visu noorganizēja”

Paldies

9.a un klases audzinātāja Ieva.