Projektu un pētniecības pulciņš “Pētu. Daru. Radu.”

Lai motivētu sabiedrību samazināt plastmasas maisiņu patēriņu un rastu efektīvas, modernas un gaumīgas alternatīvas tradicionālajiem iepirkuma maisiņiem, “Zaļā josta” aicināja bērnus no visas Latvijas piedalīties radošajā konkursā

“Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”

Arī mūsu skolas 1. – 3. klašu pētniecības un projektu nodarbību “Pētu. Daru. Radu.” dalībnieki radīja savas unikālās iepirkuma somas ,veidojot tās no jau izmantotām izejvielām – veciem kalendāriem, piena un sulu pakām, kartona kastēm , apģērbiem un audumiem. Iepirkuma somu tapšanā bērni izmantoja dažādas prasmes papīra locīšanā, pīšanā, šūšanā, aplicēšanā un dizaina veidošanā. Rezultātā tapuši stilīgi iepirkumu maisiņi dažādu preču (pārtikas un nepārtikas) ievietošanai un līdznešanai.

18. martā somu autori aicināja savus skolasbiedrus uz prezentācijas pasākumu, kurā viņi stāstīja par somu ideju, tapšanas gaitu un demonstrēja tās.

Projektu un pētniecības pulciņš “Pētu. Daru. Radu.” Rīgas 6. vidusskolā darbojas Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros.

This slideshow requires JavaScript.