Sveicam ar veiksmīgu uzstāšanos festivālā ”Klavieres populārajā mūzikā un džezā”!

9. martā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē norisinājās Latvijas vispārizglītojošo skolu ar mūzikas profesionāli orientētā virziena programmas apguvi XXII Jauno pianistu festivāls „Klavieres, populārā mūzika, džezs un improvizācija”.

Festivāla koncertā tika atskaņota 21. gadsimta mūzika, populārā mūzika, kā arī džeza improvizācijas. Rīgas 6. vidusskolu pārstāvēja pianisti Austra Āboliņa, Laine Kalniņa, Madara Krūmiņa, Teisija Terēze Puncule un Mārcis Šaliņš. Ar īpašu priekšnesumu uz akadēmijas skatuves kāpa klavieru trio Dārta Pāvulēna (vijole), Dārta Priedniece (vijole) un Keita Dzene (klavieres), apsveicot pianistu, koncertmeistaru Dr.paed. Juriju Spiginu 70 gadu jubilejā.

Sveicam mūsu skolēnus ar veiksmīgu sniegumu un iegūtajiem 1. pakāpes diplomiem! Pateicamies par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā skolotājām Brigitai Doriņai, Irēnai Ramatai un Lizetei Stapānei!

https://izglitiba.riga.lv/lv/izglitiba?news_item=par-xxii-jauno-pianistu-festivalu-klavieres-popularaja-muzika-un-dzeza-2185&target=news_item