Skatuves kods Valmieras teātra festivālā

26., 27. aprīli skolas teātris “SKATUVES KODS” pavadīja Valmierā, kopā ar labākajiem Latvijas skolu teātriem piedaloties XII Latvijas Bērnu un jauniešu teātru festivālā “…un es iešu un iešu!”.  Bijām priecīgi vērot festivāla atklāšanu uz Valmieras drāmas teātra Lielās zāles skatuves!

Mūsu dzejas izrāde “Dvēseles paradigma” skatītājus uzrunāja festivāla otrajā dienā. Daudz radošuma, emociju, iedvesmas, pārdomu, sarunu un prieka.
Jauniešu žūrijas organizētajā izrāžu reklāmas rullīšu konkursā “SKATUVES KODS” ieguva 1.vietu! Noslēguma ceremonijā mūsu video tika demonstrēts uz lielā ekrāna (īpašs paldies montāžas režisoram Linardam Lapam). No sirds priecājamies, ka Rīgas 6.vidusskolas vārds izskanējis ar aplausiem un lielu +zīmi.
Paldies par šīs sezonas lielo darbu aktieriem Gabrielai Kļaviņai, Loretai Brūverei, Martai Ločmelei, Danielai Reinei, Ievai Ģertrūdei Vītoliņai, Laurai Rebekai Vaivadei, Reinim Matīsam Vīcupam, Linardam Lapam, Patrikam Strupkam, Armandam Kļaviņam un teātra režisorei Sandrai Dambiniecei.