Izmaiņas stundu sarakstā 14.novembrī

Izmaiņas stundu sarakstā 14.novembrī :

  • Z.Gržibovskas,Ņ.Boldovskas konsultācija nenotiks!
  • 5.B , 6.B,7.B  KLASE ĒST IET PLKST.10.00 (3.stundas laikā)!!!!

5.a klasei  7.stunda – visa klase ar skol.L.Knopi  (208.kab.).

5.d klasei 4.stunda – latviešu valoda tikai ar skol.J.Griķi (208.kab.).

5.c klasei 3.stunda – solfedžo ar skol.V.Galenieku  skolas zālē mēģinājumā.

6.a klasei  6.stunda – papildu latviešu valoda tikai  ar skol.I.Kušķi  (305.kab.).

6.b klasei 1.stunda – nenotiks!

3.stunda – latviešu valoda  tikai ar skol.I.Kušķi (305.kab.).

5.stunda – visa klase ar skol.I.Erni (202.kab.).

6.c klasei 6.stunda – latviešu valoda tikai ar skol.G.Apsīti (306.kab.).

7.stunda – papildu matemātika ar skol.G.Rjabovu (303.kab.).

6.d klasei 5.stunda – latviešu valoda tikai ar skol.L.Knopi (208.kab.).

7.stunda – matemātika notiks 410.kabinetā!

                8.stunda – krievu valodas grupai stunda nenotiks!

7.c klasei 8.stunda – stunda notiks 405.kabinetā!

7.d klasei 4.stunda – solfedžo notiks 304.kabinetā.

                  7.stunda – krievu valodas grupai

papildu matemātika ar skol.B.Zupani (204.kab.).

8.a klasei 3.stunda – nenotiks!

8.b klasei 6.stunda – papildu mūzika ar skol.A.Fjodorovu (301.kab.).

9.b klasei 9.stunda – krievu valodas grupai stunda nenotiks !

9.d klasei 3.stunda – krievu valodas grupai stunda nenotiks!

 10.b klasei 5.stunda – krievu valodas grupai stunda ar  skol.I.Pučkovu (104.kab.).

8.stunda – papildu mūzika ar skol.A.Fjodorovu (301.kab.).

10.c klasei 4.stunda – angļu valoda ar skol.I.Erni (202.kab.).

                   6.stunda – krievu valoda ar skol.I.Pučkovu (104.kab.).

10.a,b c klasei 5.stunda  –  skol.I.Majores grupai nenotiks!

11.c klasei 7.stunda – nenotiks!

11.a,b klasei 3.stunda – nenotiks!

12.b,c klasei 3.stunda – papildu matemātika ar skol.I.Minkeviču (410.kab.).

                   5.stunda – nenotiks!

 

PLKST. 10.20 SKOLAS AKTU ZĀLĒ SVĒTKU KONCERTA ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS.

Uz zāli iet:

5.b klase ar skol.A.Bērziņu,I.Gultnieci;

6.b klase ar skol.R.Kuzņecovu;

7.b klase ar skol.G.Zandu;

8.b klase ar skol.V.Kalniņu,M.Ezeriņu;

9.b klase ar skol.V.Loju;

12.b,c klase ar skol.A.Fjodorovu.

———————————————————————————————-

Komentē!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.