JA-Latvija Uzņēmējdarbības iedvesmas konference

Biznesa idejas, uzņēmējdarbība? Digitālais mārketings? Programmēšana un jaunās tehnoloģijas? Taču, protams, tā visa pamatā – nepārtraukta sevis pilnveidošana un uzdrīkstēšanās. Iespēju apkārt mūsdienās ir pārāk daudz, atliek vien saskatīt sev tuvāko un rīkoties, taču tas nemaz nav tik viegli.
Viena no šīm iespējām ir LIAA un Junior Achievement Latvia rīkotā uzņēmējdarbības iedvesmas konference, kur pulcējās vairāk nekā 5 tūkstoši skolēnu no Latvijas skolām. Plašajā dalībnieku pulkā bijām arī mēs, Rīgas 6. vidusskolas Skolēnu macību uzņēmumu (SMU) dalībskola 10.ABC, 11.ABC, 12.A klases skolēni.

Ieguvām plašu ieskatu par ideju izvirzīšanu, uzņēmuma dibināšanu, neaizmirstot, ka būtiski ir saglabāt cilvēcību ; trenēt sevī lielu pacietību, prast darboties komandā, sadarboties  un motivēt sevi. Ar pieredzes stāstiem dalījās Latvijas vadošie uzņēmēji: Maksims Jegorovs (Accenture Latvia), Alise Balgalve (Muesli Graci), Edgars Rozenvalds (Wood Religion Barber Shop), Ieva Vīgante (Swedbank Latvia), Dāvis Dudelis (Avenei), Jānis Rozenblats (Mailigen), Iļja Krūmiņš (Gamechanger Audio), Carnival Youth.

Paldies par iespēju būt vidē, kur apkārt rosījās tik iedvesmas pilnas personības!

Inga Kulakova – ekonomikas skolotāja