Cits Bazārs – 21. gadsimta inovācijas, atbildība un uzdrīkstēšanās

 

Rīgas 6. vidusskola ir tradīcijām bagāta vidusskola, kurā ienākot, valda pozitīvas emocijas, darbīgi, rodoši, smaidīgi jaunieši un skolotāji, atbalsta personāls un mūsu lokomotīve – skolas administrācija.

Sagaidot Latvijas Valsts 101. gadadienu, mēs apzināmies, ka visi kopā varam līdzdarboties kā liels, varens spēks un realizēt savus uzstādītos mērķus, idejas, sasniedzot augstus rezultātus, nesot tālāk mūsu skolas tradīcijas„ vārdu un tēlu pasaulē.

Mēs esam komanda, kas darbojas ikdienā ,iepriecina viens otru ar pozitīvu domāšanu un sadarbību.

Šī gada 22. novembrī mūsu skolā notika ikgadējais „Mārtiņdienas gadatirgus”, kurā piedalījās radoši 67 skolēnu uzņēmumi 4. – 12. klašu grupās, jaunie uzņēmēji ar inovatīvām idejām.

Esam patiesi priecīgi arī šogad 7. decembrī, ka Rīgas 6. vidusskolas izglītojamie SMU ”ARANE” ar spēli ”Ripulis” piedalījās 300 uzņēmumu atlasē Latvijā un ieguva iespējas sevi parādīt t/c Domina Shopping kā jaunie uzņēmēji skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņā Cits Bazārs.

Radīt un arī pārdot pašam ir liels izaicinājums – tā ir liela atbildība un uzdrīkstēšanās. Mēs to novērtējam un esam lepni, ka varam skolēniem dot iespēju savu radīto produkciju piedāvāt mūsu klientiem.

Cits Bazārs ir lieliska iespēja ne tikai atbalstīt jauniešus uzņēmējdarbības pirmajos soļos, bet arī sagādāt saviem mīļajiem oriģinālas dāvanas svētkos. Skolēnu radošumam nav robežu. 200 labākie SMU jaunieši sevi pierādīja,ka mēs esam nepārtrauktā attīstībā  un izziņas procesā, varam mērktiecīgi realizēt saas idejas, grūtības ir pārvaramas, vajag tikai strādāt.

Pasākumā jauniešus vērtēja pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda , kas apbalvoja septiņās nominācijās:

“Sociāli atbildīgs uzņēmums”, “Inovatīva biznesa ideja”, “Labākais stends”, “Labākā pārdošanas komanda”, “Komerciālākais produkts”, “Sociālo mediju komunikācija” un “Uz zināšanām balstīts produkts”.

Jaunieši, skolotāji , vecāki esam gatavi jauniem izaicinājumiem  Jaunajā 2020. gadā!

Skaistus, baltus, gaišus mums visiem Ziemassvētkus un Laimīgu Balto Žurkas gadu!

 

Inga Kulakova – ekonomikas skolotāja