11. un 12. klašu skolēnu klātienes konsultācijas, gatavojoties valsts pārbaudes darbiem

Datums Klase Laiks Mācību priekšmets Skolotājs Telpa
19.05.2020.
(otrdiena)
12.bc 9.00—11.00 matemātika I. Minkeviča aktu zāle
19.05.2020.
(otrdiena)
12.a 11.30—13.30 latviešu valoda S. Dambiniece aktu zāle
20.05.2020.
(trešdiena)
12.a 9.00—11.00 matemātika S. Vilne aktu zāle
20.05.2020.
(trešdiena)
12.bc 11.30—13.30 latviešu valoda L. Āboltiņa aktu zāle
21.05.2020.
(ceturtdiena)
12.a 10.00—12.00 angļu valoda I. Timčenko aktu zāle
21.05.2020.
(ceturtdiena)
12.bc 12.30—14.30 angļu valoda I. Timčenko aktu zāle
21.05.2020.
(ceturtdiena)
12.bc 12.30—14.30 krievu valoda I. Pučkova 104. kab.
22.05.2020.
(piektdiena)
12.a, 12.bc 10.00—12.00 Latvijas un pasaules vēsture V. Loja 308. kab.
25.05.2020.
(pirmdiena)
12.a 10.00—12.00 bioloģija I. Jansone 307. kab.
26.05.2020.
(otrdiena)
12.bc 9.00—11.00 matemātika I. Minkeviča aktu zāle
26.05.2020.
(otrdiena)
12.a 11.30—13.30 latviešu valoda S. Dambiniece aktu zāle
27.05.2020.
(trešdiena)
12.a 9.00—11.00 matemātika S. Vilne aktu zāle
27.05.2020.
(trešdiena)
12.bc 11.30—13.30 latviešu valoda L. Āboltiņa aktu zāle
28.05.2020.
(ceturtdiena)
12.bc 10.00—12.00 angļu valoda I. Timčenko aktu zāle
28.05.2020.
(ceturtdiena)
12.bc 10.00—12.00 krievu valoda I. Pučkova 104. kab.
28.05.2020.
(ceturtdiena)
12.a 12.30—14.30 angļu valoda I. Timčenko aktu zāle
29.05.2020.
(piektdiena)
12.a 12.00—14.00 ķīmija B. Brūvere 407. kab.
29.05.2020.
(piektdiena)
12.a, 12.bc 12.00—14.00 Latvijas un pasaules vēsture V. Loja 308. kab.
01.06.2020.
(pirmdiena)
12a, 12.bc no 9.30, piesakoties individuāli pie skolotājas I. Timčenko vai I. Pučkovas svešvalodas I. Timčenko

I. Pučkova

 

410. kab.

104. kab.

405. kab.

04.06.2020.
(ceturtdiena)
12.a, 12.bc 10.00—12.00 Latvijas un pasaules vēsture V. Loja 308. kab.
04.06.2020.
(ceturtdiena)
12.a 12.30.—14.30 bioloģija I. Jansone 307. kab.
05.06.2020.
(piektdiena)
12.a 10.00—12.00 ķīmija B. Brūvere 407. kab.
05.06.2020.
(piektdiena)
12a, 12.bc 10.00—12.00 mūzika A. Fjodorova 301. kab.
08.06.2020.
(pirmdiena)
12.bc 9.00—11.00 latviešu valoda L. Āboltiņa aktu zāle
08.06.2020.
(pirmdiena)
12.a 11.30—13.30 latviešu valoda S. Dambiniece aktu zāle
10.06.2020.
(trešdiena)
12.a 8.30—11.30 matemātika S. Vilne aktu zāle
10.06.2020.
(trešdiena)
12.bc 12.00—15.00 matemātika I. Minkeviča aktu zāle
11.06.2020.
(ceturtdiena)
12.a 8.30—11.30 matemātika S. Vilne aktu zāle
11.06.2020.
(ceturtdiena)
12.bc 12.00—15.00 matemātika I. Minkeviča aktu zāle
16.06.2020.
(otrdiena)
12.a 10.00—12.00 ķīmija B. Brūvere 407. kab.
16.06.2020.
(otrdiena)
12.a,

12.bc

10.00—12.00 mūzika A. Fjodorova 301. kab.
18.06.2020.
(ceturtdiena)
12.a 10.00—12.00 bioloģija I. Jansone 307. kab.
19.06.2020.
(piektdiena)
11. kl. 10.00—12.00 ģeogrāfija A. Ciematniece 304. kab.
25.06.2020.
(ceturtdiena)
11., 12. kl. 8.00—11.00 ekonomika I. Kulakova 201. kab.
26.06.2020.
(piektdiena)
11. kl. 10.00—12.00 ģeogrāfija A. Ciematniece 304. kab.
26.06.2020.
(piektdiena)
11., 12. kl. 8.00—11.00 ekonomika I. Kulakova 201. kab.
02.07.2020.
(ceturtdiena)
11., 12. kl. 10.00—12.00 informātika I. Gultniece 402. kab.
03.07.2020.
(piektdiena)
11., 12. kl. 10.00—12.00 informātika I. Gultniece 402. kab.

Komentē!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.