Konsultācijas

Individuālais darbs ar izglītojamajiem 2022./2023. mācību gada 2. semestrī

ar 23.01.2023. grozījumiem

SkolotājsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
Latviešu valoda un literatūra
Laura Ābele  8:00-8:40 (306.)15:20-16:00 (306.) 
Laila Āboltiņa 14:30-15:10 (207.)   
Sandra Dambiniece 15:20-16:00 (207.)  15:20-16:00 (207.)
Solvita Suhanova16:10-16:50 (208.)    
Ralda Putniņa 15:20-16:00 (405.)   
Andris Krieķis  14:30-15:10 (105.)15:20-16:00 (105.) 
Ingrīda Kušķe 15:20-16:00 (305.)15:20-16:00 (305.)  
Aiga Baumane 15:20-16:00 (203.)15:20-16:00 (203.)  
Svešvaloda
Ieva Timčenko15:20-16:00 (413.)  15:20-16:00 (410.) 
Kristīne Sokolovska 14:30-15:10 (204.)  16:10-16:50 (301.)
Sandija Gabdulļina 15:20-16:00 (208.)15:20-16:00 (208.)  
Gaļina Paškova15:20-16:00 (404.)16:10–16:50 (404.)   
Ņina Boldovska   16:10–16:50 (205.)16:10–16:50 (205.)
Inga Stabule    15:20-16:00 (204.) (23.01.23.grozījumi)
Ilze Erne15:20-16:00 16:10-16:50 (212.)    
Anita Sudnika 15:20-16:00 (212.)   
Alise Sudnika   14:30-15:10 (303.) 
Anna Plakane 15:20 – 16:00  (106.) (23.01.23.grozījumi)   
Matemātika, datorika, informātika, fizika.
Saiva Vilne15:20-16:00 16:10-16:50   (201.)      
Gita Rjabova15:20-16:00 16:10-16:50 (303.)    
Anna Bērziņa    8:50-9:30 (403.) 16:10-16:50 (401.)
Baiba Zupane14:30-15:10 (4.-6.kl.) 15:20-16:00 16:10-16:50 (204.)    
Kalvis Kincis  16:10-16:50 (401.)  
Inese Minkeviča16:10-16:50 (302.) 15:20-16:00 (302.)  
Mairita Libauere 15:20-16:00 (102.)  14:30-15:10 (102.)
Inga Skuja15:20-16:00 (202.) 15:20-16:00 (202.) dabaszinībās  
Zigurds Strīgelis 16:10-16:50 (403.)   
Iveta Gultniece16:10-16:50 (402.)16:10-16:50 (402.)   
Agnese Drīksna15:20-16:00 (401.)  14:30-15:10 (401.) 
Dabaszinības, bioloģija, ķīmija, ģeogrāfija.
Brigita Brūvere15:20-16:00 16:00-16:40 (407.)    
Ieva Jansone15:20-16:00 16:10-16:50 (307.)    
Illa Mūsiņa15:20-16:00 (408.) 15:20-16:00  (408.)  
Aija Ciematniece  8:50-9:30 16:10-16:50 (304.)  
Vēsture, sociālās zinības.
Veneranda Loja16:10-16:50 (308.)  15:20-16:00 (308.)   
Māra Puķīte     14:30-15:10 16:10-16:50 (203.) 
 Rita Kuzņecova15:20-16:00 !6:10-16:50 (403.)    
Ainārs Lankovskis    16:10-16:50 (410.)
Mūzika, solfedžo, harmonija, polifonija, teātra māksla.
Agnese Fjodorova 15:20-16:50 (301.)   
Inta Godiņa16:10-16:50 (510.)    
Dāvis Grīnhofs  13:40-14:20 (301.)  
Lelde Bitīte  15:20-16:00 (205.)  
Nataļja Sidorenko  8:50-9:30 (306.)14:30-15:10 (309.) 
Aelita Novicka 16:10-16:50 (309.)   
Valts Pūce  16:10-16:50 (309.)  
Laura Godiņa    15:20-16:00 (309.)
Solvita Stengrēvica-Grāvīte   16:10-16:50 (301.)    
Dizains un tehnoloģijas, mājturība un tehnoloģijas, vizuālā māksla.  
Vēsma Kalniņa14:30-15:10  (310.)15:20-16:00 (310.)   
Mārtiņš Ezeriņš 15:20-16:40 (101.)   
Ingrīda Kriķe 16:10-16:50  (206.)   
Sports, sports un veselība.
Līga Alilujeva  16:00-16:40 16:40-17:20 (sporta zāle)  
Ineta Saulīte 15:10-16:50- (sporta zāle) (23.0123..grozījumi)   
Krišs Matisons 16:10-16:50 (sporta zāle) 16:10-16:50 (sporta zāle) 
Raimonds Feldmanis  16:10-16:50 (sporta zāle)