Konsultācijas

Individuālais darbs ar izglītojamajiem 2022./2023. mācību gada 1. semestrī

Ar 23.09.2022. grozījumiem

SkolotājsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
Latviešu valoda un literatūra
Laura Ābele 13:40–14:20 (207.)  14:30–15:10 (207.)
Laila Āboltiņa  8:50–9:30 (208.)  
Sandra Dambiniece 15:20–16:00 (207.)16:10–16:50 (207.)  
Solvita Suhanova16:10–16:50 (208.)    
Ralda Putniņa   15:20–16:00 (206.) 
Andris Krieķis 15:20–16:00 (105.)14:30–15:10 (105.)  
Ingrīda Kušķe  14:30–15:10 (305.)15:20–16:00 (305.) 
Aiga Baumane 15:20–16:00 (203.) 15:20–16:00 (203.) 
Svešvaloda
Ieva Timčenko 15:20–16:00 16:10–16:50 (410.)   
Ieva Melāne    16:10–16:50 (305.)
Sandija Gabdulļina15:20–16:00 (404.)15:20–16:00 (208.) (21.09.2022. grozījumi)   
Gaļina Paškova16:10–16:50 (404.) (23.09.2022. grozījumi)   15:20–16:00 (404.)
Ņina Boldovska   16:10–16:50 (205.)16:10–16:50 (205.)
Inga Stabule    15:20–16:00 (203.)
Ilze Erne  15:20–16:00 16:10–16:50 (204.)  
Anita Sudnika 15:20–16:00 (404.)   
Alise Sudnika   14:30–15:10 (303.) 
Anna Plakane  15:20 – 16:00 (404.) 16:10 – 16:50 (106.)  
Matemātika, datorika, informātika, fizika.
Saiva Vilne15:20–16:00 (201.)  8:50–9:30 (11.a) 16:10–16:50 (201.)     
Gita Rjabova15:20–16:00 16:10–16:50 (303.)    
Anna Bērziņa    8:50–9:30 (403.) 16:10–16:50 (401.)
Baiba Zupane14:30–15:10 (4.–6.kl.) 15:20–16:00 16:10–16:50 (204.)    
Kalvis Kincis  16:10–16:50 (401.)  
Inese Minkeviča16:10–16:50 (302.) (23.09.2022. grozījumi) 15:20–16:00 (302.) (23.09.2022. grozījumi)  
Mairita Libauere14:30–15:10 (102.) (23.09.2022. grozījumi)    
Inga Skuja15:20–16:00 (202.) 15:20–16:00 (202.) dabaszinībās  
Zigurds Strīgelis 16:10–16:50 (403.)   
Iveta Gultniece 16:10–16:50 (402.)   
Agnese Drīksna 15:20–16:00 (401.) (21.09.2022. grozījumi)14:30–15:10 (401.)  
Dabaszinības, bioloģija, ķīmija, ģeogrāfija.
Brigita Brūvere  15:20–16:00 16:00–16:40 (407.)  
Ieva Jansone15:20–16:00 16:10–16:50 (307.)    
Illa Mūsiņa15:20–16:00 (408.)  15:20–16:00  (408.) 
Aija Ciematniece   8:50–9:30 16:10–16:50 (304.) 
Vēsture, sociālās zinības.
Veneranda Loja16:10–16:50 (308.)     16:10–16:50 (308.)
Māra Puķīte   15:20–16:00 (308.)   
Rita Kuzņecova15:20–16:00 16:10–16:50 (403.)    
Ainārs Lankovskis    16:10–16:50 (410.)
Mūzika, solfedžo, harmonija, polifonija, teātra māksla.
Agnese Fjodorova    16:10–16:50 (301.)
Inta Godiņa16:10–16:50 (510.)    
Ilze Barkāne13:40–14:20 (302.)    
Lelde Bitīte  15:20–16:00 (205.)  
Nataļja Sidorenko 15:20–16:00 16:10–16:50 (309.)   
Aelita Novicka16:10–16:50 (305.) (23.09.2022. grozījumi)    
Valts Pūce  16:10–16:50 (309.)  
Laura Godiņa    16:10–16:50 (303.)
Solvita Stengrēvica–Grāvīte   16:10–16:50 (301.)    
Dizains un tehnoloģijas, mājturība un tehnoloģijas, vizuālā māksla.  
Vēsma Kalniņa14:30–15:10 16:10–16:50 (310.) (21.09.2022. grozījumi)    
Mārtiņš Ezeriņš 15:20–16:40 (101.)   
Zita Zaržecka 16:10–16:50 17:00–17:40 (305.) (21.09.2022. grozījumi)   
Sports, sports un veselība.
Līga Alilujeva  16:00–16:40 16:40–17:20 (sporta zāle)  
Ineta Saulīte15:20–16:00 (sporta zāle)14:30–15:10– (sporta zāle)   
Krišs Matisons 16:10–16:50 (sporta zāle) 16:10–16:50 (sporta zāle) 
Raimonds Feldmanis  16:10–16:50 (sporta zāle)