Kolektīvu grafiks 2022./23. mācību gadā

 PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.st.VPO (+ SO pūtēji) Aktu zāle Haralds Bārzdiņš, Viesturs Galenieks (301)

MPO (5.-6.kl.) 105.kl. Inga Kalniņa (metāla pūšaminstrumenti + sitaminstr.) 208.kl. Sigita Kuzmina (koka pūšaminstrumenti -flautas, klarnetes, saksofoni)

Simfoniskais orķestris 6.-9. grupas: 1.un 2.vijoles – Inese Lakovica 205.kl. 3.vijoles +Alti – Jānis Atslēga 202.kl. Čelli – Daina Dzenīte  203.kl. Sitaminstr. – Karīna Mazūra Bungu klase Kontrabasi -Laine Luīze Freidenberga 411 (+413 akvārijs)

Pūtēju orķestris 4.kl. – Koka pūšaminstr. +sitaminstr. – Lelde Bitīte 305.kl. Metāla pūšaminstr. – Pēteris Pētersons 306.kl.  

4.-5.kl. Meiteņu koris – Natalja Sidorenko 408.kl.

4.+ Zēnu koris – Laura Elizabete Godiņa 302 Lelde Cinovska 303  

6.-9.kl. Meiteņu koris – Inta Godiņa 309.kl. Agnese Fjodorova (KZ)
VPO Aktu zāle Haralds Bārzdiņš, Viesturs Galenieks

MPO (5.-6.) Defile Roberts Muciņš, Inga Kalniņa (ārā, sliktā laikā – Sporta zālē)

SO 6.-9. grupas: 1.vijoles – Inese Lakovica 205 2.vijoles – Sofja Trofimova 207 Alti+3.vijoles – Jānis Atslēga 202 Čelli – Daina Dzenīte 203 Sitaminstr. – Karīna Mazūra –Bungu kl. Kontrabasi -Laine Luīze Freidenberga 411 (+413 akvārijs) SO pūtēji Sigita Kuzmina 208.kl.

Stīgu orķestris 4.-5.kl.- visi kopā KZ (5.stāvs), vai- pēc vajadzības- dalīti: Vijoles – Ilze Barkāne 308 Čelli – Reinis Melbārdis, 5.st. KZ

Radošais orķestris – 4.klašu RO – Natalja Sidorenko 408.kl. 5.c klase Aelita Novicka 309.kl. 5.a klase Agnese Fjodorova 302.kl. 5.d klase Lelde Bitīte 206.kl. (5.klasēm RO notiks gan kopā, gan pa dažādām grupām.)                           
6.-9.kl. MK309.kl. Inta Godiņa   Nolūzušo zēnu kora grupa, ansamblis – 202.kl. Laura Elizabete Godiņa

MPO (5.-6.kl.) Aktu zāle Inga Kalniņa

Big-Band301.kl. Viesturs Galenieks

VPO Kustību grupa Egija Abaroviča KZ
VPO Aktu zāle Haralds Bārzdiņš, Viesturs Galenieks   MPO (5.-6.) Defile Roberts Muciņš, Inga Kalniņa (ārā, sliktā laikā 20 SZ; 20-AZ)

SO 6.-9. grupas: 1.vijoles – Inese Lakovica 203 2.vijoles – Sofja Trofimova 205 Alti+3.vijoles – Jānis Atslēga 106 Čelli – Daina Dzenīte 202 Sitaminstr. – Karīna Mazūra –Bungu kl. Kontrabasi -Laine Luīze Freidenberga 411 (+413 akvārijs) SO pūtēji Sigita Kuzmina 208.kl.  

Radošais orķestris – 4.klašu RO – Natalja Sidorenko 408.kl. 5.c klase Aelita Novicka 309.kl. 5.a klase Agnese Fjodorova 302.kl. 5.d klase Lelde Bitīte 206.kl. (5.klasēm RO notiks gan kopā, gan pa dažādām grupām.)

Stīgu orķestris 4.-5.kl.- visi kopā KZ (5.stāvs), vai- pēc vajadzības- dalīti: Vijoles – Ilze Barkāne 308 Čelli – Reinis Melbārdis, 5.st. KZ      
VPO (+ SO pūtēji) Aktu zāle Haralds Bārzdiņš, Viesturs Galenieks (301)

Simfoniskais orķestris 6.-9. grupas: 1.un 2.vijoles – Inese Lakovica 205.kl. 3.vijoles +Alti – Jānis Atslēga 106.kl. Čelli – Daina Dzenīte  202.kl. Sitaminstr. – Karīna Mazūra Bungu klase Kontrabasi -Laine Luīze Freidenberga 411 (+413 akvārijs)

Pūtēju orķestris 4.kl. – Koka pūšaminstr. +sitaminstr. – Lelde Bitīte 206.kl. Metāla pūšaminstr. – Pēteris Pētersons 306.kl.  

4.-5.kl. Meiteņu koris – Natalja Sidorenko 408.kl.

4.+ Zēnu koris – Laura Elizabete Godiņa 302 Lelde Cinovska 303  

6.-9.kl. Meiteņu koris – Inta Godiņa 309.kl. Agnese Fjodorova (212)

VPO Kustību grupa Egija Abaroviča KZ
2.st.VPO 208.kl. Sigita Kuzmina (koka pūšaminstrumenti -flautas, klarnetes, saksofoni)
301.kl. Viesturs Galenieks (metāla pūšaminstrumenti + sitaminstrumenti)

MPO 105.kl. (visi, izņemot sitaminstrumentus) Inga Kalniņa Bungu klase – Karīna Mazūra (sitaminstrumenti)

SO 6.-9. Aktu zāle – Haralds Bārzdiņš (Ārijs Šķepasts)

PO 4.kl. – Koka pūšaminstr. +sitaminstr. – Lelde Bitīte 305.kl. Metāla pūšaminstr. – Pēteris Pētersons 306.kl.  

4.-5.kl. Meiteņu koris – Natalja Sidorenko 408.kl.

4.+ Zēnu koris – Laura Elizabete Godiņa 302 Lelde Cinovska 303

6.-9.kl. Meiteņu koris309.kl. Inta Godiņa Agnese Fjodorova (KZ)  
VPO Defile Roberts Muciņš, Viesturs Galenieks (ārā, sliktā laikā Sporta zālē)

MPO grupas -Sitaminstrumenti Karīna Mazūra – Bungu klase Zemie pūš. – Pēteris Pētersons 306.kl. Trompetes, mežragi – Inga Kalniņa 105.kl. Klarnetes+ saks – Sigita Kuzmina,  208.kl. Flautas. – Luīza Ciemese 106.kl.

SO 6.-9. Aktu zāle – Haralds Bārzdiņš (Ārijs Šķepasts), Daina Dzenīte (203), Inese Lakovica (205)

Stīgu orķestris 4.-5.kl.- visi kopā KZ (5.stāvs), vai- pēc vajadzības- dalīti: Vijoles – Ilze Barkāne 308 Čelli – Reinis Melbārdis, 5.st. KZ

Radošais orķestris – 4.klašu RO – Natalja Sidorenko 408.kl. 5.c klase Aelita Novicka 309.kl. 5.a klase Agnese Fjodorova 302.kl. 5.d klase Lelde Bitīte 206.kl. (5.klasēm RO notiks gan kopā, gan pa dažādām grupām.)  
6.-9.kl. MK – Inta Godiņa 309   Nolūzušo zēnu kora grupa, ansamblis – 202.kl. Laura Elizabete Godiņa

MPO (6.kl.) Aktu zāle Inga Kalniņa   BB301.kl. Viesturs Galenieks  

VPO Kustību grupa Egija Abaroviča KZ          
VPO Defile Roberts Muciņš, Viesturs Galenieks (ārā, sliktā laikā 20 SZ; 20-AZ)

MPO grupas – Sitaminstrumenti Karīna Mazūra – Bungu klase Zemie pūš. – Pēteris Pētersons 306.kl. Trompetes, mežragi – Inga Kalniņa 105.kl. Klarnetes+ saks – Sigita Kuzmina  208.kl. Flautas. – Luīza Ciemese 207.kl.

SO 6.-9. Aktu zāle – Haralds Bārzdiņš (Ārijs Šķepasts), Daina Dzenīte (202), Inese Lakovica (205)

Radošais orķestris – 4.klašu RO – Natalja Sidorenko 408.kl. 5.c klase Aelita Novicka 309.kl. 5.a klase Agnese Fjodorova 302.kl. 5.d klase Lelde Bitīte 206.kl. (5.klasēm RO notiks gan kopā, gan pa dažādām grupām.)

Stīgu orķestris 4.-5.kl.- visi kopā KZ (5.stāvs), vai- pēc vajadzības- dalīti: Vijoles – Ilze Barkāne 308 Čelli – Reinis Melbārdis, 5.st. KZ
VPO 208.kl. Sigita Kuzmina (koka pūšaminstrumenti -flautas, klarnetes, saksofoni) 301.kl. Viesturs Galenieks (metāla pūšaminstrumenti + sitaminstrumenti)

SO 6.-9. Aktu zāle – Haralds Bārzdiņš (Ārijs Šķepasts), Daina Dzenīte (202), Inese Lakovica (205)

PO 4.kl. – Koka pūšaminstr. +sitaminstr. – Lelde Bitīte 305.kl. Metāla pūšaminstr. – Pēteris Pētersons 306.kl.

4.-5.kl. Meiteņu koris – Natalja Sidorenko 408.kl.

4.+ Zēnu koris – Laura Elizabete Godiņa 302.kl. Lelde Cinovska 303.kl.  

6.-9.kl. Meiteņu koris309.kl. Inta Godiņa Agnese Fjodorova (KZ)

10.,11.st. JK Ārijs Šķepasts 309.kl. Agnese Fjodorova 301.kl.
 9.st. -11.st. Vizuālās mākslas pulciņš Zita Zaržecka 206.kl.

8.,9.st. 4.-9.vispārizgl. klašu ans. Ilze Barkāne  (pieteikties pie skolotājas) 302

10.,11.st. JK Ārijs Šķepasts 309.kl. Agnese Fjodorova 301.kl.  
8., 9.st. 4.-9.kl.ansamblis Ilze Barkāne 302.kl.  

10.,11.,12. st. Vsk.vok.ans. Ārijs Šķepasts 309
9.st. -11.st. Vizuālās mākslas pulciņš Zita Zaržecka 206.kl.

10., 11.st. Vok.instr.ans. Valts Pūce 309
8., 9. st. 4.-9.kl.ansamblis Ilze Barkāne 302.kl.

10., 11. st. JK Ārijs Šķepasts 309 Agnese Fjodorova 301
8., 9. st. 4.-9.vispārizgl. klašu ans. Ilze Barkāne  (pieteikties pie skolotājas) 302.kl.  

10.,11.,12. st. Vsk.vok.ans. Ārijs Šķepasts 309