Konsultācijas
Individuālais darbs ar izglītojamajiem 2023./2024. mācību gada 2. semestrī
Ar 2024. gada 5. aprīļa grozījumiem
Skolotājs | Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena |
Latviešu valoda un literatūra | |||||
Laura Ābele | 16:10-16:50 (306.) | 8:00-8:40 (306.) | |||
Laila Āboltiņa | 15:20-16:00 (405.) | ||||
Sandra Dambiniece | 14:30-15:10 (207.) (05.04.24.grozījumi) | 15:20-16:00 (207.) (05.04.24.grozījumi) | |||
Solvita Suhanova | 16:10-16:50 (208.) | 15:20-16:00 (208.) | |||
Ralda Putniņa | 15:20-16:00 16:10-16:50 (204.) | ||||
Andris Krieķis | 15:20-16:00 (105.) | 15:20-16:00 (105.) | |||
Ingrīda Kušķe | 15:20-16:00 (305.) | 15:20-16:00 (305.) | |||
Baiba Vilcāne | 14:30-15:10 15:20-16:00 (405.) | ||||
Svešvaloda | |||||
Ieva Timčenko | 15:20-16:00 (410.) | 15:20-16:00 (410.) | |||
Liene Knope | 15:20-16:00 16:10-16:50 (212.) | ||||
Kristīne Sokolovska | 16:10–16:50 (404.) | 15:20-16:00 (404.) | |||
Gaļina Paškova | 16:10–16:50 (304.) | ||||
Ņina Boldovska | 16:10–16:50 (205.) | 15:20–16:00 (205.) | |||
Inga Stabule | 16:10-16:50 (202.) | ||||
Ilze Erne | 16:10-16:50 (212.) | 15:20-16:00 (212.) | |||
Anita Sudnika | 15:20-16:00 (408.) | ||||
Alise Sudnika | 15:20-16:00 (404.) | ||||
Anna Plakane | 15:20 – 16:00 (106.) | ||||
Anna Juraža | 14:30-15:10 15:20-16:00 (304.) (29.02.24.grozījumi) | ||||
Matemātika, datorika, programmēšana, fizika. | |||||
Saiva Vilne | 15:20-16:00 16:10-16:50 (201.) | 14:30-15:10 (201.) (09.02.24.grozījumi) | |||
Gita Rjabova | 16:00-17:20 (303.) (05.02.24.grozījumi) | ||||
Anna Bērziņa | 8:50-9:30 (403.) | 16:10-16:50 (403.) | |||
Baiba Zupane | 14:30-15:10 15:20-16:00 (204.) | 8:00-8:40 (6.b klasei) (204.) | |||
Kalvis Kincis | 15:10-16:00 (413.) | ||||
Inese Minkeviča | 15:20-16:00 16:10-16:50 (302.) | ||||
Mairita Libauere | 15:20-16:00 (102.) | 14:30-15:10 (8.b klasei) 15:20-16:00 (102.) (29.02.24.grozījumi) | |||
Inga Skuja | 15:20-16:00 (202.) | 14:30-15:10 (202.) (17.01.24.grozījumi) | |||
Zigurds Strīgelis | 16:10-16:50 (403.) | ||||
Iveta Gultniece | 15:20-16:00 (402.) | 15:20-16:00 (402.) | |||
Elīna Kostomarova | 14:30-15:10 (401.) | ||||
Dabaszinības, bioloģija, ķīmija, ģeogrāfija. | |||||
Brigita Brūvere | 15:20-16:00 (407.) | 16:10-16:50 (407.) | |||
Ieva Jansone | 15:20-16:00 16:10-16:50 (307.) | ||||
Illa Mūsiņa | 15:20-16:00 16:10-16:50 (408.) | ||||
Aija Ciematniece | 15:20-16:00 16:10-16:50 (304.) | ||||
Vēsture, sociālās zinības, kultūras pamati | |||||
Veneranda Loja | 15:20-16:00 (308.) | 16:10-16:50 (308.) | |||
Māra Puķīte | 15:20-16:00 (308.) | ||||
Mikus Kristens Reiniks | 15:20-16:50 (307.) (05.02.24.grozījumi) | ||||
Rita Kuzņecova | 15:20-16:00 16:10-16:50 (208.) (17.01.24.grozījumi) | ||||
Mūzika, solfedžo, harmonija, polifonija, teātra māksla. | |||||
Agnese Fjodorova | 16:10-16:50 (301.) | 15:20-16:00 (301.) | |||
Inta Godiņa | 16:10-16:50 (510.) | 16:10-16:50 (510.) | |||
Kārlis Taube | 15:20-16:00 16:10-16:50 (302.) | ||||
Lelde Bitīte | 16:10-16:50 (201.) | ||||
Terēze Roze | 14:30-15:10 (309.) | ||||
Sandis Gaņins | 14:30-15:10 (309.) | 14:30-15:10 (205.) | |||
Aelita Novicka | 16:10-16:50 (206.) (05.02.24.grozījumi) | ||||
Valts Pūce | 16:10-16:50 (309.) | ||||
Laura Godiņa | 16:10-16:50 (309) | ||||
Solvita Stengrēvica-Grāvīte | 16:10-16:50 (303.) (17.01.24.grozījumi) | ||||
Dizains un tehnoloģijas, mājturība un tehnoloģijas, vizuālā māksla. | |||||
Vēsma Kalniņa | 7:30-8:50 (310.) | ||||
Mārtiņš Ezeriņš | 15:20-16:40 (101.) (05.02.24.grozījumi) | ||||
Ingrīda Kriķe | 15:20-16:00 (206.) | 16:10-16:50 (206.) | |||
Sports, sports un veselība. | |||||
Līga Alilujeva | 16:10-17:30 (sporta zāle) | ||||
Mārcis Strīgelis | 16:10-16:50 (sporta zāle) | 16:10-16:50 (sporta zāle) | |||
Krišs Matisons | 16:10-16:50 (sporta zāle) | 16:10-16:50 (sporta zāle) |