AktualitātesSports

Bronza 4.–5. klašu meiteņu komandai tautas bumbā

15. februārī Rīgas 15. vidusskolā norisinājās Latgales priekšpilsētas priekšsacīkstes tautas bumbas sacensībās meitenēm 4.–5. klašu grupās. Arī mūsu skolas godu devās pārstāvēt drosmīgas, veiklas un optimismu pilns meiteņu komandas sastāvs.
Priekšsacīkstēs piedalījās 4 skolas – Mūsu Rīgas 6. vidusskola, Rīgas 15. vidusskola, Kristīgā vidusskola, Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskola.

Lai arī satraukums bija manāms visās komandās, mūsu skolas meiteņu komanda izcīnīja 1. vietu, līdz ar to kvalificējās Latgales priekšpilsētas finālsacensībām. Finālsacensības notika 16. februārī, turpat Rīgas 15.vidusskolā. Katra spēle bija spraiga, emocijām bagāta, jo ikviena skolas komanda vēlējās būt labākā.

Finālsacensību dalībnieces – Rīgas 6. vidusskola, Pļavnieku pamatskola, Lietuviešu pamatskola, Rīgas Austrumu pamatskola.

Mūsu skolas meiteņu komanda izcīnīja augsto 3. vietu, atnesot skolai BRONZAS MEDAĻAS.

Skolas godu pārstāvēja:
5D – Sofija Burbo, Karlīna Ozoliņa, Elizabete Allena
5A – Dārta Isajeva, Alise Putniņa, Kristīne Strode
4A – Emīlija Ždanova
4D – Madara Ploriņa, Adrija Dzene, Emma Marija Auziņa

Apsveicam un lepojamies!
KOPĀ ESAM STIPRĀKI!