AktualitātesSasniegumiSports

Skolai sudraba medaļas 4.–5. klašu grupā basketbolā zēniem

21. novembrī norisinājās Latgales priekšpilsētas sacensības basketbolā starp skolām 4.–5. klašu grupā zēniem, kur mūsu skolas skolēni neatlaidīgi cīnoties pret O. Kalpaka RTDP skolu 12:20, un Rīgas 51.vidusskolu 39:5 iekļuva Latgales priekšpilsētas finālsacensībās. Fināls notika dažas dienas vēlāk 24. novembrī, kur, cīnoties pret Rīgas 25.vidusskolu, ļoti grūtā un sīvā cīņā izrāva uzvaru 37:32, līdz ar to iekļuva finālā. Fināls arī aizritēja gana spraigs un interesants, un galā nedaudz piekāpjoties O. Kalpaka RTDP zēnu komandai 16:25, mūsu skolēni izcīna skolai SUDRABA MEDAĻAS.

Ļoti lepojamies ar mūsu skolas skolēniem:
4a Olivers Dimants
4b Kristers Mikaljūns, Edvards Katkevičs
5a Pēteris Pudāns
5c Gatis Rencis
5d Ralfs Nīkrencis, Rūdis Hāze.

Paldies ikvienam, kurš atbalstīja un palīdzēja.
Apsveicam!
KOPĀ ESAM STIPRĀKI!