AktualitātesErasmus +

Sākumskolas skolotājas kursos Florencē

Uzsākot Erasmus+ sertificētas skolas darbu, pirmās trīs sākumskolas skolotājas ir atgriezušās no kvalifikācijas celšanas kursiem Florencē. Skolotājas pēc atgriešanās jau ir dalījušās ar iegūto pieredzi ar kolēģiem sākumskolā, šeit visiem neliels ieskats pieredzētajā un ieguvumos.

Skolas Erasmus apstiprinātajā plānā esam iecerējuši, ka trīs gadu periodā katram skolas skolotājam būs iespēja apmeklēt starptautiskus kursus, ēnot darbu citās valstīs. Organizēsim arī skolēnu apmaiņas īstermiņa mobilitātes dažādās vecuma grupās, pamazām iesaistot arvien vairāk skolēnu un skolotāju. Mums ir iespēja aicināt uz skolu dažādu valstu ekspertus. Jau nākošajā nedēļā no 12. līdz 18. novembrim Latvijas dzimšanas dienu ar mums kopā svinēs draugi no Itālijas pilsētas Brindisi. Skolēni mācīsies kopā ar mūsu skolēniem, skolotāji vēros dažādas stundas. Visus aicināsim uz mūsu skolas lielo notikumu – Valsts svētku koncertu 16. novembra vakarā! Lai mums viss izdodas! Priecājamies par Erasmus+ programmas dāvātajām iespējām!